TAKÉ SI NEUMÍTE PŘEDSTAVIT ŽIVOT BEZ TELEFONU NEBO POČÍTAČE? CHRAŇTE SVÉ OČI.

V dnešní době nás digitální zařízení doslova obklopují. Po celý den kontrolujeme svůj chytrý telefon, bez kterého neuděláme ani krok, v práci koukáme do počítače a doma večer na televizi. Co ale na to naše oči?

Světlo vyzařované z obrazovek je oslňující, a když se do nich díváme, dostatečně nemrkáme. Naše oči se tak víc namáhají a začínají pálit a slzet. Navíc musíme neustále přeostřovat na různé vzdálenosti.

Eyezen: Inovativní kombinace

Dopřejte svým očím odpočinek! Nebojte, nemusíte se přitom odříznout od moderních technologií. Digitální život si můžete i nadále užívat, ale bez unavených očí. Představujeme vám nová brýlová skla Eyezen, která kombinují dvě základní funkce pro vaše oči – úlevu a ochranu před modro-fialovým světlem.

Brýlová skla Eyezen pro každodenní nošení byly schválené nositeli. Tři ze čtyř uživatelů potvrdili, že pociťují snížení intenzity námahy očí.

K dostání jsou brýlová skla Eyezen Start, která díky technologii Dual OptimTM zajišťují lepší ostrost vidění do blízka, a Eyezen Expert pro život po čtyřicítce, kdy ještě zcela nepotřebujete multifokální brýle, ale už se vám začínají projevovat problémy se zrakovou únavou způsobenou používáním digitálních technologií.

Skla Eyezen jsou ale perfektní volbou i pro ty, kteří nemají žádné dioptrie, ale přejí si chránit svůj zrak před vlivy digitálního světa.

Crizal Prevencia

Před vlivy digitálního světa chrání také brýlová skla Crizal Prevencia, která selektivně filtrují škodlivé modro-fialové světlo a poskytují tak dlouhodobou ochranu pro zdraví vašich očí. Díky povrchové úpravě Crizal navíc nabízejí úplnou ochranu před odlesky, škrábanci, prachu, otisky, kapkami vody a UV záření.

Chcete se o dioptrických slunečních brýlích dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice!