Představujeme vám novou povrchovou úpravu Crizal Sapphire, se kterou získáte dokonalé vidění bez rušivých odlesků.

Světlo je všude. Uvnitř i venku, ve dne i v noci. Neustále tak na naše brýlová skla dopadají ze všech stran nepříjemné odlesky.

Věděli jste, že více než 80 % nositelů brýlí tyto odlesky vnímá a více než polovinu uživatelů brýlových skel odlesky obtěžují? Ať už o odlescích víme, nebo ne, téměř 50 % z nás při odlescích přizpůsobuje polohu hlavy a třetina z nás mění polohu těla. A více než 28 % z nás dokonce své brýle sundává.

Crizal Sapphire – téměř neviditelné

Řešením jsou nová ultra čirá brýlová skla Crizal Sapphire, která jsou pro skvělý obraz i vzhled nejlepší ve své kategorii. Získejte vyšší transparentnost brýlových skel pro lepší viditelnost na všechny vzdálenosti!

Dříve byly antireflexní vrstvy navržené tak, aby působily v rámci běžného směru dopadu světla a zohledňovaly tak jen jeden čelní úhel mezi -15 a +15 stupni. Dnes ale antireflexní vrstva zvládá snížit odlesky bez ohledu na úhel dopadu světla, a to nejen na přední, ale i na zadní straně brýlového skla.

Technologie 360° Multi-Angular TechnologyTM kombinuje novou strukturu dvojité vrstvy a nové kritérium α. Na zadní stranu skla byla přidaná inovovaná nanovrstva oxidu křemičitého pro minimalizaci odrazů viditelného světla 360° okolo nositele, přičemž zůstal zachován vysoký stupeň ochrany proti UV záření.

Tato technologie zachytává rušivé světlo z okolí a umožňuje tak jasnější a intenzivnější vidění. Zlepšuje také estetické vnímání díky snížení odrazů světla na brýlovém skle.

Povrchovou úpravu Crizal Sapphire si uživatelé nemohou vynachválit

„Miluji, jak jednoduché je se přes ně dívat,“ chválí Crizal Sapphire jeden z nositelů. „Jako bych brýlová skla vůbec neměl. Naprostá čirost mi umožnila vnímat více barev.“

„Už nemám problémy s oslněním nebo nepříjemnými odrazy světla při sledování televize, při řízení nebo při pořizování vtipných selfie s mými dětmi,“ říká další.

Chcete se o dioptrických slunečních brýlích dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice!